Rooster

Attentie!

Protocol hervatting vechtsporten

NIEUW! Je kan je nu online aanmelden voor lessen!

LESROOSTER APP

Onze lessen, voor jong en oud

Hieronder vind je ons uitgebreide rooster met alle disciplines die we aanbieden.

Aangepast Rooster per 18-05-2020

Dit rooster is een aangepast rooster voor de buitentrainingen n.a.v. het coronavirus. Om deel te nemen aan deze trainingen is aanmelden verplicht. 


Maandag

Tijd Wat
16.30 - 17.30 Kickboxing 6 t/m 9 jaar
17.30 - 18.30 Kickboxing 10 t/m 12 jaar
18.30 - 19.30 Kickboxing 13 t/m 18 jaar
19.30 - 20.00 Bokszaktraining va. 19 jr
20.00 - 20.30 Bokszaktraining va. 19 jr
20.30 - 21.00 Bokszaktraining va. 19 jr
21.00 - 21.30 Bokszaktraining va. 19 jr

Dinsdag

Tijd Wat

Woensdag

Tijd Wat
18.30 - 19.00 Grit Strength
19.00 - 19.30 Grit Strength
19.30 - 20.00 Grit Strength

Donderdag

Tijd Wat
16.30 - 17.30 Kickboxing 6 t/m 12 jaar
17.30 - 18.30 Kickboxing 13 t/m 18 jaar
18.30 - 19.00 Bokszaktraining va. 19 jr
19.00 - 19.30 Bokszaktraining va. 19 jr
19.30 - 20.00 Bokszaktraining va. 19 jr
20.00 - 20.30 Bokszaktraining va. 19 jr

Vrijdag

Tijd Wat
16.00 - 17.00 TuimelJudo en Judo 6 t/m 9 jaar
17.00 - 17.45 G Judo
17.45 - 18.45 Judo 10 t/m 18 jaar
18.45 - 19.45 JuJutsu/BJJ/Grappling t/m 18 jaar
19.45 - 20.15 Grit Cardio
20.15 - 20.45 Grit Strength

Zaterdag

Tijd Wat
09.30 - 10.00 Bokszaktraining
10.00 - 10.30 Bokszaktraining
10.30 - 11.00 Bokszaktraining

Dinsdag

Tijd Wat
16.00 - 17.00 Judo reguliere groep & TuimelJudo
17.00 - 18.00 Judo t/m 18 jaar & JuJutsu t/m 18 jaar
18.00 - 19.00 Kickboxing t/m 12 jaar
19.00 - 20.00 Kickboxing 13 t/m 18 jaar

Woensdag

Tijd Wat

Hieronder is ons normale rooster te vinden.

Intro

Maandag

Tijd Wat
17.00 - 18.00 Kickboxing Kids (vanaf 6 jaar)
18:00 - 19:00 Kickboxing Teens (vanaf 10 jaar)
19:00 - 19:30 Bokszaktraining/HIIT
19:30 - 20:45 Grappling (NoGi) Advanced
19.30 - 20.45 Grappling (NoGi) Drilling Beginners
20:45 - 21:45 Kickboxing

Dinsdag

Tijd Wat
16:00 - 16:45 Tuimeljudo (vanaf 3 jaar)
17:00 - 18:00 Kickboxing Kids (vanaf 6 jaar)
18:00 - 19:15 JuJutsu volwassenen
19.15 - 20.30 Fundamental class (BJJ & Grappling)
19:15 - 20:30 BJJ (Brazilian JiuJitsu) Advanced
20:30 - 21:30 Kickboxing

Woensdag

Tijd Wat
16:30 - 17:15 G-Judo
17.15 - 18.15 Judo jeugd (vanaf 8 jaar)
18:30 - 19:30 Kickboxing Ladies Only
19:30 - 20:45 Grappling (NoGi) Advanced
19.30 - 20.45 Grappling (NoGi) Drilling Beginners
20:45 - 21:45 Kickboxing

Donderdag

Tijd Wat
17:00 - 18:00 Kickboxing Teens (vanaf 10 jaar)
18:00 - 19:00 JuJutsu jeugd (vanaf 7 jaar)
19:00 - 19:30 Bokszaktraining/HIIT
19.30 - 20.45 Fundamental Class (BJJ & Grappling)
19:30 - 20:45 BJJ (Brazilian JiuJitsu) Advanced
20:45 - 21:45 Sparring, MMA, Kickboxing, Boxing

Vrijdag

Tijd Wat
16:00 - 17:00 Judo jeugd (vanaf 6 jaar)
17:00 - 18:00 Judo jeugd (vanaf 8 jaar)
18:00 - 19:00 Judo vanaf 12/13 jaar
19.00 - 19.30 Bokszaktraining/HIIT
19:30 - 20:30 Kickboxing
20:30 - 21:30 Boxing

Zaterdag

Tijd Wat
09:00 - 10:00 BJJ (Brazilian JiuJitsu) Sparring
10.00 - 11.00 Drilling/Sparring BJJ & Grappling
10:00 - 11:00 Open Mat (voor alle disciplines)

Dinsdag

Tijd Wat
16:00 - 17:00 Judo jeugd (vanaf 6 jaar)
17:00 - 18:00 Judo oudere jeugd
18:00 - 19:00 JuJutsu jeugd (vanaf 7 jaar)
19:00 - 20:00 Kickboxing Teens (vanaf 10 jaar)
20:00 - 21:00 Kickboxing

Woensdag

Tijd Wat
15:30 - 16:15 Tuimeljudo
16.30 - 17.30 Kickboxing Kids (vanaf 6 jaar)